No.91 Taoyuan RD Yaozhuang Sanayi Jiashan İlçesi Zhejiang PR. Çin
Ana sayfa

Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

iyi kalite USB Şarj Güç Şeridi satış için
iyi kalite USB Şarj Güç Şeridi satış için
Ben sohbet şimdi

Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd. Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.
Şirket bakmak Office Office örnek Oda Atölye Ambar Ana Ürünler

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SFC GÜCÜ
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 5Million -6Million
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 90% - 100%
Jiashan Shengfeng Plastik ve Elektronik Co, Ltd Dünyanın ilk çapraz deniz köprüsünün kuzey ucunda bulunan Jiashan'da ve Jiangsu, ZhejiangandShanghai'nin birleşiminde yer almaktadır. Bu alan Çin'in doğusundaki en hızlı şekilde gelişir ve en uygun ulaştırma yöntemine sahiptir (Şanghay'dan 80 km, 110 km'den fazla Hangzhou ve 100 km'den fazlaSuzhou). Sheng feng, geliştirmek, tasarlamak ve üretmek için ayrılmıştır: anahtarlar, soket, Güç şeritleri, elektrikli cihaz üreticisi için açmak (itmek için basmak) vb. Ve raf montajı, yuvarlanma platformu, dizüstü bilgisayar sepeti ve çalışma tezgahı uygulamalarında kullanmak vb.

(Ürünlerimiz Avrupa ve Avrupa'daki gelişmiş ülkelere ihraç edilmektedir. Doğrudan veya dolaylı olarak. Özel ürünler için müşterinin fonksiyonel gereksinim ve montaj gereksinimlerine veya çizimlerine uygun yeni ürünler geliştirebiliriz.)

Şirket ağırlıklı olarak müşterileri için özel ürünler geliştirmek veya üretmek veya ithal ürünlerin yerini almak olmuştur. Ürünler, birçok müşterinin güvenini ve onayını kazandı, ISO9001 ve UL, c-UL, ITS-BS, RCM, CE sertifikası aldı ve TUV ve kendi kendini ihraç hakları gibi diğer uluslararası sertifikaları uyguluyor. Ürünleri geliştirmek, ürünlerin kalitesini sağlamak ve ürünleri daha mükemmel hale getirmek için her zamanki gibi çaba göstereceğiz. Hizmet amacımız, pragmatik iş tarzı, dürüstlük anlayışı ve bilimsel ve teknolojik yenilikler temelinde pazarın öncüsü olmaktır. Yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli satıcılarla yakın işbirliği yapmaya, ortak gelişme arayışına ve zamanla ilerlemeye istekliyiz. Fabrikamızı ziyaret etmenizi ve tavsiyenizi bildirmenizi rica ederiz.

Burada en iyi fiyat ve kalite ile bir ürün bulabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Jiashan Dingsheng Electric Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Light Sheng

Tel: 86-573-84775191-84775192

Faks: 86-0573-84775190

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)